Garanti Nakliyat Villa Taşımacılığı

Garanti Nakliyat Villa Taşımacılığı

Villa taşıma hizmetleri, eşya kalitesi ve miktarı gibi unsurlar nedeniyle diğer evden eve nakliyat hizmetlerine göre daha ciddi bir planlama, zamanlama ve organizasyon ile yüksek hizmet kalitesi gerektirmektedir.

Garanti Villa Taşımacılığı

Fuar taşıma hizmeti sunan fuar taşımacılık firmamız yılların engin deneyimini şehiriçi, şehirlerarası fuar nakliyat hizmetlerinde göstermektedir.

Sıradan bir nakliyat firmasının bu alanda sorunsuz hizmet sunabilmesi mümkün olamayacağından, villa taşıma talebinize kurumsal altyapısı ve hizmet kalitesiyle cevap verebilecek oldukça az sayıda firma bulunmaktadır. Yüksek hizmet kalitesiyle sunduğu villa taşıma hizmetlerini her aşamasıyla kusursuz olarak gerçekleştiren Nakliyat firmaları, sağlam kurumsal yapıları sayesinde müşterilerinin bu alanda ihtiyaçlarına geniş kapsamla cözüm sunmaktadır.


Villa taşıma hizmet kapsamı

Ekspertiz

Taşınma planlamasının en doğru şekilde yapılabilmesi, uygun araç ve ekipmanın en doğru şekilde belirlenebilmesi ve optimum fiyatlandırmanın yapılabilmesi amacıyla, firma tarafından görevlendirilen eksperler, villanızın bulunduğu adrese gelerek inceleme yapar, sizlere taşıma koşulları ve ayrıntıları hakkında bilgi verir.Garanti Villa Taşımacılığı


Sözleşme ve Nakliyat Sigortası

Firma eksperlerinin belirlediği koşullar ve tercihleriniz çerçevesinde, villanızın taşıma planlamasını ve ayrıntılarını içeren bir sözleşme ile sigorta yapılır. Nakliyat firmaları, ciddi bir sorumluluk gerektirmesi nedeniyle sözleşmesiz ve sigortasız villa taşıma hizmeti vermemelidir. Sigorta işlemleri, standart nakliyat sigortası kapsamında olabileceği gibi, firma tarafından yapılabilecek özel bir sigorta da olabilmektedir.


Taşıma Organizasyonu

Sözleşmenizde belirlediğiniz koşullar ve zamanlama çerçevesinde firmalar, yüksek hizmet kalitesiyle taşıma organizasyonunuzu gerçekleştirir ve sorunsuz bir nakliye işlemi sağlar. Taşıma organizasyonu, demonte ve montaj, ambalaj ve Garanti Villa Taşımacılığıketleme, nakliye, eşya yerleştirme ve düzenleme ile tedarikçi hizmetlerini kapsar.

Garanti Villa Taşımacılığı

Tedarikçi hizmetleri

Dilerseniz, villanızı taşıyacağınız bölgede dilediğiniz özelliklerde bir villanın aranması ve bulunmasından, bu villanın isteğinize göre düzenlenmesine, varsa tadilat ve tamirat ile yenileme işlemlerine, boyanmasına, temizlenmesine, elektrik, klima, stor perdeler gibi uzmanlık gerektiren kurulumlara, duvara monte eşyalar ve matkap işçiliği gerektiren kurulumlara kadar pek çok alanda, ehil tedarikçiler devreye girerek profesyonel hizmet sunarlar.


Demonte ve Montaj

Demonte, evinizde veya işyerinizde bulunan eşyalarınızın, taşımanın getireceği hasar riskinin en aza indirilebilmesi için paketlenmesi ve ambalajlanması amacıyla bölümlerine ayrılması ve montaj ise, taşındıkları yerde demonte edilerek paketlenmiş Garanti Villa Taşımacılığıbu eşyaların ambalajlarının sökülerek doğru şekilde yeniden birleştirilmesi işlemidir.

Garanti Villa Taşımacılığı

Ambalaj Seçimi ve Paketleme

Paketlemede, kalitesini yüksek tutulan ve sağlam materyale sahip balonlu naylonlar, oluklu mukavva koliler, özel üretim ahşap askılı dolaplar, ambalaj poşet ve kağıtları, şişme ve dolgu malzemeleri vb. malzemeler kullanılır.