Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat

uğurmumcu evden eve nakliyat

 

Firmamızın verdiği hizmetlerin ana başlıklar altında şöyledir;

evden eve nakliyat Evden eve nakliyat evden eve Ofis Taşımacılığı nakliyat Şehirler Arası Nakliyat
evden eve nakliye Depolama Hizmeti evden eve taşıma Askılı Tekstil Taşımacılığı nakliye Hastane Taşımacılığı

Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat ; Garanti Nakliyat olarak en önemli hedefimiz hatalar meydana gelmeden önlemektir. Evden eve nakliyat için kurduğumuz sistemi sürekli iyileştirmek amacındayız. Hizmet kalitesini yükselterek çalışmayı ise ilke olarak benimsedik.

 

Uğurmumcu ev taşınmasında kaliteli hizmetler sunarak referans üzeri çalışan firma konumuna gelerek nakliye firmalarına öncülük yapmaktayız. Fiyatlar evin durumu, bina kat sayısı, eleman tedariği ve araç park mesafesine göre farklılık gösterir komşu ilçemizde Uğurmumcu Evden Eve Nakliyat hizmet veren firmanın taşınmanın bırakılıp gidilmesini örnek vereceğiz site içerisine araç alınmaması mesafe farkı oluşumundan dolayı sadece işçilik ücreti talep eden firma ile sorun yaşayan müşteri taşınmasının aksamaması için nakliyat sonrası fazla ücret ödemesi istenmiş dir. Firma yetkilisi sorduğu sorularda eksik beyanda bulunabilir veya ileri tarihli taşınma gününde ucuz fiyat verebilir dikkat ediniz ev taşımacılığında ucuz işçilik olamaz sorun yaşanması ve fazla ücret ödenmesi kaçınılmaz olacaktır. Uğurmumcu evden eve nakliyat firması olarak Ekspertiz kesim çözüm olarak öneriyoruz.

 

Kamyonlarımız büyük ve küçük olarak iki tiptedir. Expertiz elemanının belirleyeceği hacme göre eşyanız az ise size küçük kamyon önerebilir.

Kamyonlarımız içi özel donanımlı ve temizdir. Belirli aralıklarla dezenfekte edilir.
Dikkatinize : Dışarıdan sizin belirleyeceğiniz kişiler tarafından taşınan eşyalarda oluşan çiziklerden ve kırıklardan firmamız sorumlu tutulamaz. Firmamız tarafından görevlendirilen elemanlarımız tarafından yapılan taşıma, nakliyat hizmetlerinde eşyalarınıza gelebilecek herhangi bir zarar firmamız tarafından sigortalı taşıma Garanti kapsamında malın sigorta bedeli ödenecektir.

Garanti evden eve Nakliyat…

Sektöründe ülkemizin dört bir yanında tecrübeli personel kadrosu ve geniş araç filosu ve nakliyat asansörleri ile şehir içi ve şehirler arası ev-ofis nakliyatını, depolama hizmetini kaliteli hızlı ve güvenli bir şekilde yerine getirmeyi taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır.
Firmamız başarılarına yeni başarılar eklemek için yeni nakliye sistemlerini kendi bünyesine eklemiştir siz değerli müşterilerimizin tüm nakliyat ihtiyaçlarını karşılayacak durumdadır.

Garanti nakliyat için kalite standartlarının özeti;

Sunduğu hizmetin sorumluluğunu taşır, kaliteli, hızlı, güveli ve en önemlisi sıfır hata ile çalışır.

Garanti Nakliyat müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Müşterilerine devamlı yüksek kaliteli ve organize hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Müşterisinin acil durumlarına öncelik verir ve Hizmette kaliteden hiçbir şekilde taviz vermez.

Evden Eve Nakliyat sektöründe sürekli gelişim sağlayan firma olup aynı zamanda kendisini inceler, değerlendirir, yeniler.

Personelinin çalışkan, dürüst, uyumlu, ahlaklı ve yaratıcı olmasına özen gösterir ve tüm Ekibimiz Profesyonel (Lisanslı) personellerden oluşmaktadır.