Garanti Nakliyat Şehirlerarası Nakliyat

Şehirlerarası Nakliyat

Uzun yol ve sarsıntı ihtimali nedeniyle şehirler arası nakliyat ihtiyacında öncelikli olarak eŞehirlerarası Nakliyatşyaların güvenliği ve tahribata karşı korunması göz önünde bulundurulmalıdır. Korsan firmalardan kesinlikle kaçınmak ve günü birlik taşıma yapan firmalara karşı tetikte olmak şehirler arası nakliyat ihtiyacında çözüm ararken öncelikli unsur olmalıdır. Şehirlerarası evden eve nakliyat için mesafeler uzun olduğundan eşyalar doğru özenle paketlenmelidir. Mobilyalarınız bulundukları evde demonte edilerek yeni taşınılacak evde yeniden montajları yapılır. ŞehirŞehirlerarası Nakliyatler arası nakliyat ihtiyacınızda, ekspertiz hizmetinden itibaren, eşyalarınızın taşınması ve yerleştirilmesine kadar her aşamasında özenli, titiz ve dikkatli bir çalışma yapılmalı, nakliyat firmasının hizmet kalitesine güven duyulabilme.

 

Tek yapmanız gereken bize web sitemizde yer alan telefon numaramızdan ulaşmanız. Bu dakikadan sonra profosyonel ekibimiz işi devralarak size hazırlanan expertiz raporu ile eşyalarınızın tasnifi ve nakliye masrafları konularında anlaşma sağlanır sağlanmaz. Profosyonel olduğumuz işe başlamak. Şundan kesinlikle emin olmalısınızki firmamız hizmet sisteŞehirlerarası Nakliyatmini misyon edinmiş. Binlerce aileyi Şehirler arası ev taşıma sorunlarına çözüm üretmiş köklü bir kuruluştur.

Personellerimiz evinizden eşyalarınızı çocuğunuzun oyuncaklarını mutfağınızdaki yer alan en ufak eşyanıza kadar özenle paketleyerek yine aracımıza özenle risk payına göre istifleyerek sizin yeni yuvanıza doğru yola çıkmaktadır. Yol boyu ve taşıma esnasında olabilecek her duruma karşı sıfır risk güvencesi ile eşyalarınız sigortalı bir şekilde taşıdığımızı unutmayınız. Firmamız İstanbul nakliye firmaları arasın en iyi çalışan firmalardan biridir. Ucuz nakliye hizmetleri sunan firmamız sizlere Şehirlerarası ucuz nakliyat hizmetleri sunmaktadır en ekonomik fiyatlar ile taşının. Elden ele dolaşan eşyalardan ziyade; titizlikle kolilenmiş, toparlanmış düzenlenmiş eşyaların. Olduğu bir nakliye işi sizi daha mutlu edecektir. Eşyalarınızın düzenlenip toparlandığını görmek sizi ne kadar mutlu edecekse yine bu eşyaların hasarsız bir şekilde teslim alınması odenli mutlu edecektir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Şehirlerarası Nakliyat

Şehir içi dağıtım hizmetleri

Müşterilerin, kendi depoları ile üretim tesislerinden veya Nakliye firmalarına ait depolardan kendi şehir içi müşterilerine veya mağazalarına yapacakları tüm sevkiyatlar, rut bazlı dağıtımlar, planlanan sürede, uygun ekonomik maliyetle ve etkin şekilŞehirlerarası Nakliyatde sitemizde yer verdiğimiz nakliye firmalarınca yapılmaktadır.

 

Evden Eve Nakliyatta Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evden eve taşınırken dikkat etmeniz gereken 6 adım vardır. Bu adımlar sırasıyla Taşınmanın Planlanması, Eşya Listesi Hazırlamak, Firma Seçmek, Sözleşme İmzalama, Nakliye Sigortası Yaptırmak ve Eşyaların Paketlenmesidir. Bu adımlar dikkatli bilinçli olarak yapılması taşınma maliyetlerini ve stresini azaltacaktır.

 

Taşınma Planı

Taşınmaya hazırlanmanın ilk adımı planlamayla başlar. Taşınmaya en az 4 hafta önceden hazırlık yapılmalı ve evden eve nakliyat bitene kadar tüm aşamalar belirlenmelidir. Yeni ev ne zaman tutulacak, evden eve nakliyat firması ne zaman kararlaştırılacak gibi önemli aşamaların ne zaman yapılacağı belirlenmelidir. Taşınma planı sizi olası gecikmeler ve ertelemelerden doğacak aksilik ve maliyetlerden kurtaracaktır. Sizin için hazırladığımız Evden Eve Taşınma Planını buradan indirip kendi planınızı oluşturabilirsiniz.
Şehirlerarası Nakliyat

Eşya Listesi Hazırlama

Taşınmadan önce hangi eşyalarınızı yeni evinize götüreceğinizi kararlaştırın. Kolilere konulacak eşyalar dışında diğer tüm eşyalarınız içi eşya listeleri oluşturun. Hazırlayacağınız kolileri numaralandırın ve eşya listesine ekleyin. Taşınma bittikten sonra eşyalarınızı kolayca gözden geçirip eksik olup olmadığını tespit edebilirsiniz. Hazırladığınız eşya listesini firma ile yaptığınız sözleşmeye ekleyerek olası eksik eşyalarınızı nakliye firmasından istemeniz ve ispatlamanız kolaylaşacaktır.