Garanti Nakliyat Şehiriçi Nakliyat

Şehiriçi Nakliyat

Nakliye firmaları, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere tüm büyük şehirlerde şehir içi nakliye hizmetleri çerçevesinde müşterilerinin parsiyel veya komple nakliye ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır. Tek bir parça da olsa herhangi bir eşyanızın başka bir yere nakliyesinde, kendiniz taşıyamacağınız hacim ve ağırlıkta herhangi bir eşyanın taşınmasında veya benzeri ihtiyaçlarınızda burada bulunan firmalara ulaşabilirsiniz. Taşınacak eşyanız ister piyano vb. gibi değerli eşya, isterse beyaz eşya veya mobilya gibi herhangi bir eşyanız olsun, Nakliye firmaları, dilerseniz sigortalı bir şekilde ve oldukça makul.

 

Şehir içi dağıtım hizmetleri

Ekspertiz

Şehir İçi Nakliye talebinizi firmalara ulaştırdığınızda, gerekli taşınma planlamasının yapılabilmesi, uygun araç ve ekipmanın doğru şekilde belirlenmesi ve optimum fiyatlandırmanın yapılabilmesi amacıyla, bu firmalarca görevlendirilen eksperler, taşıma adresinizde ücretsiz olarak ekspertiz incelemesi yapmaktadır.

 

Sigorta Hizmetleri

Şehir İçi Nakliye işlemleri sırasında, tüm uzmanlığa, deneyime ve dikkatle birlikte nakliyat firması tarafından alınan tüm tedbirlere rağmen, yine de olağan dışı kaza ve hasarların tam olarak önlenebilmesi mümkün olamaz ve bu nedenle bu tip ihtimal dahilinde bulunabilecek olağan dışı durumlara karşı eşyalarınıza nakliyat sigortası yapılır.

 

Demonte ve Montaj

Demonte, evinizde veya işyerinizde bulunan eşyalarınızın, taşımanın getireceği hasar riskinin en aza indirilebilmesi için paketlenmesi ve ambalajlanması amacıyla bölümlerine ayrılması ve montaj ise, taşındıkları yerde demonte edilerek paketlenmiş bu eşyaların ambalajlarının sökülerek doğru şekilde yeniden birleştirilmesi işlemidir.

Ambalaj Seçimi ve Paketleme

Paketlemede, kalitesini yüksek tutulan ve sağlam materyale sahip balonlu naylonlar, oluklu mukavva koliler, özel üretim ahşap askılı dolaplar, ambalaj poşet ve kağıtları, şişme ve dolgu malzemeleri vb. malzemeler kullanılır. Web sitemizde yer alan firmalar, paketleme ekiplerinin eğitim ve uzmanlıklarına ciddi oranda önem vermeleri suretiyle, bu alanda herhangi bir eksik nokta bırakılmamaktadır.

Eşya Yerleştirme

Taşındığınız adreste, nakliye işlemleri sonrası, eşyalarınızın montaj işlemleri ve beyaz eşyalarınızın bağlantılarının yapılması akabinde, talebiniz doğrultusunda bayan personeller tarafından eşyalarınızın yerleştirme işlemi yapılmaktadır.