Garanti Nakliyat Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığı

Ofis Taşımacılığıİş yeri, otel, ofis, fabrika, depo, eczane, hastane ya da aklınıza gelecek her tür ticaret haneye ait taşımacılığa ofis taşımacılığı ya da iş yeri nakliyesi denir. Bu nakliye türü iş alanına giren elektronik, mekanik, mobilya, depo ve arşiv dosyalarını kapsamaktadır. A dan Z ye tüm gereçler firmamız tarafından taşınır ve yeni yerinizde hazır hale getirilerek tarafınıza teslim edilir. Kapsamı geniş olup profesyonel firmalarca yapılmalıdır. Nakliyenin yapılacağı zaman dilimi, paketleme, düzen, kayıt altında tutma, kişisel gereç ve araçlarını ayırmaOfis Taşımacılığı, numaralandırma, gerektiğinde kısımlara ayırma, vinç forklift asansör gibi araçların da taşımaya dahil edilmesi gibi pek çok ayrıntıyı kapsamaktadır. Firmamız ofis taşıma işlemini sigortalı olarak yapmayı ilke edinmiştir.

Taşıma öncesinde personel guruplara ayrılmaktadır. Her gurup için bir gurup lideri yer alır. Burda amaç personeli belli noktalara odaklamak bu sayede karışıklığı önlemektir. Her gurup kendi bölgesinde mobilya demontajı, elektronik gereç, bilgisayar ve evrakların paketlenmesi işlemlerini yerine getirir. Bu işlemler sırasında gurup liderlerinin yanında tarafınızdan yönlendirilecek bir personelin olması gerekir. Bu kişi hangi düzene göre kolileme yapılacağı ve yerleştirme kurulum sırasında neyin nereye konacağı konusunda yardımcı olacaktır. Firmamız ofis taşımacılığı sırasında çekmece ve özel evrakları toplamamakta - yerleştirmemektedir. Taşıma öncesinde özel ambalajlar bırakılarak her masa çalışanının kendi özel eşya ve özel evraklarını ambalajlara koymasını talep etmekteyiz.

Ofis Taşımacılığı


Ofis taşımacılığının kapsamları nelerdir

Geniş bir kapsama sahiptir. Depo ve antrepolar, müze ve sanat galerileri , eczaneler, ofisler, hastaneler, iletişim merkezleri, kurslar ve dershaneler, okullar, otel ve moteller, test merkezleri, laboratuvarlar, mağzalar, fabrikalar, yurt çapında dağıtım ağları, ofis taşımanın kapsamlarından ilk akla gelenlerindendir. özel bir paketleme yapılmaktadır.

Mobilyalar taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması ve köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır. şayet mobilyalarda her hangi bir zedelenme olursa firmamız bu mobilyaları taşıma işlemi bittikten sonra zarar gören mobilyaları atolyemize getirerek tamiri yapılıp işyerinize veya ofisinize teslim edilir. Bilgisayar ve elektronik eşyaların paketlenmesi diğer eşyaların paketlenmesinden cok farklı, konusunda uzman olan personelimiz tarafından ayrı ayrı paketlenir. Monte ve Demonte gerektiren mobilyalarınız marangozlarımız tarafından yapılır.

 

Ofis ve iş yeri taşıma hizmetlerimizOfis Taşımacılığı

1.-Bilgisayarlar ve elektronik eşyalar ayrı ayrı paketlenerek eşyadan bağımsız olarak ayrı bir araçla taşınır.

2.-Yeni yerde eşyaların yerleştirilmesi yine ekibimiz tarafından gerçekleştirilerek taşınma işlemi sonlandırılır.

3.-Taşınma öncesi mutlaka ücretsiz ekspertiz hizmeti ile taşınacak büro eşyasının tespiti yapılır.

4.-Taşıma işlemine geçmeden gerekli bütün anlajilama işlemi sonlandırılır.

5.-Monte ve demonte işlemleri ekibimiz içerisinde bulunan marangozlarımız tarafından yapılır.

6.-Ekspertiz raporuna göre uygun araç ve taşınma malzemeleri belirlenir.

7.-Evraklarda taşınma esnasında herhangi bir karışıklık oluşmaması için gerekli kolilleme işlemi yapılır.