Nurtepe Evden Eve Nakliyat

nurtepe evden eve nakliyat

 

Firmamızın verdiği hizmetlerin ana başlıklar altında şöyledir;

evden eve nakliyat Evden eve nakliyat evden eve Ofis Taşımacılığı nakliyat Şehirler Arası Nakliyat
evden eve nakliye Depolama Hizmeti evden eve taşıma Askılı Tekstil Taşımacılığı nakliye Hastane Taşımacılığı

Garanti Nakliyat olarak en önemli hedefimiz hataları meydana gelmeden önlemektir. Evden eve nakliyat için kurduğumuz sistemi sürekli iyileştirmek amacındayız. Hizmet kalitesini yükselterek çalışmayı ise ilke olarak benimsedik.

Nurtepe Evden Eve Nakliyat şirketimizin merkezi istanbul Nurtepe semtinde bulunması sayesinde en kısa mesafeye garantisi altında uygun fiyat verebilmekteyiz. Nurtepe’deki yeni yerleşim ve yapımı devam eden sosyal tesisleri yanı sıra ulaşım deniz yolu ile de sağlanması için çalışmalar yapılmakta konum olarak nüfusun çoğalması evden eve nakliyat taleplerinin çoğalması ve uygun garantili işçilik aranmakta. Biz Nurtepenin yerlileri olmamız bina yapılarını ve siteleri mevki olarak bilmemiz sayesinde ulaşım rahatlığı konusunda uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz.

 

1990 yılında İstanbul Nurtepe’de kurulan firmamız tüm Türkiye’ye evden eve nakliyat, hizmet ağını yaygınlaştırmıştır. 25 yıla yakın bir süredir taşımacılık sektöründe hizmet sunan Nurtepe Evden Eve Nakliyat, bu süre içinde müşterilerinden tam not almayı başarmıştır.

Nurtepe Evden eve nakliyat hizmetlerimizden yaralanmak için lütfen yunus emre Nakliyat la iletişim geçiniz sizde kampanyalarımızdan ayarlanır, %20 indirimlerimiz devam etmektedir..

EVDEN EVE NAKLİYAT TAŞIMA HANGİ YÖNTEMLERLE YAPILIR?
Taşıma şekli 2 türlüdür. Birincisi klasik taşıma dediğimiz, firma personeli tarafından yapılan normal taşımadır. İkincisi ise dışarıdan balkon veya büyük oda camlarına kurulan asansörlü taşıma işlemidir.

EVDEN EVE NAKLİYAT ÜCRETİ NASIL HESAPLANIR?
Eşya tespitine gelen uzman personel, taşıma şartlarına göre fiyat belirler. Bu fiyat taşıma katları, eşyanın toplu olup olmadığı, evler arası km uzaklığı, vb. Maddelere göre değişir.

EVDEN EVE NAKLİYATTA HANGİ MALZEMELER KULLANILMALIDIR?
Evden eve nakliyatta en önemli unsur, ambalaj işlemidir. Ambalaj işlemi, kamyon içinde bulunan ambalaj malzemeleri ile yapılır. Bu malzemeler eşyaya gelebilecek zararlara karşı alınan bir tedbirdir. Araçta bulunması gereken malzemeler, başta havalı (patpat) naylon, battaniye, streç naylon, ip, ambalaj kağıdı, bant, koli ve takım çantası olmalıdır.