Garanti Nakliyat Kurumsal Taşımacılık

Kurumsal Taşımacılık

Evden Eve Nakliyatden eve nakliyat işi bizim işimizdir. Kurumsal kimliğimiz ile sektörün önde gelenleri arasında yer almaktayız ve ayrıca lider bir kuruluştur. Tarihe imza atmış hizmet kalitesi ile ön planda olan verdiği sözün arkasında duran her açıdan bir numara öncü bir nakliyat firmasıdır. Garanti Nakliyat tam bir kadro sınırsız araç filosu ve sınırsız personelleri ile her müşteri hizmet sunmakta hiçbir zaman müşteriye olumsuz cevap vermemektedir. Son zamanlarda nakliyeciler kılığında dolaşan piyasanın altını üstüne getiren korsanlar sarmış vaziyettedir. Sizin yapmanız gereken sağlam bir evden eve nakliyat şirketi bulmak ve sorunsuz ev nakliyatı hizmeti almaktır.

Kurumsal taşımacılık sektörü tamamen güven ve titizlik ile yürütülen bir sektördür

Kurumsal taşımacılık sektörü tamamen güven ve titizlik ile yürütülen bir sektördür. Kurumsal taşımacılık yaptırma işlemlerinizi firmamız ile, nerede olursanız olun güvenle yaptırabilirsiniz. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve iş ahlakı ile her zaman güvenli ve sigortalı taşımacılık yapmışızdır.

 

Bizim için her şeyden önce eşyalarınızın zarar görmemesi ön planda tutulmaktadır. Bunun için sağlam bir zemin hazırlanmalıdır. Hazırlanacak bu sağlam zemini de firmamız ile gerçekleştireceğiniz mütabakat ile gerçekleştiriyoruz.

 

Kurumsal taşımacılık hizmeti diğer taşıma hizmetleri gibi basit yapılmamaktadır. Kurumsal eşyalarınızın düzen ve nizamı düzgün ayarlanmalıdır. Aksi halde rastgele yapılan taşıma işlemlerinde ofis içindeki bütün düzeniniz alt üst olabilir. Hem iş düzeniniz hem de ruhsal sağlığınız için güvenilir firmalar ile taşımacılık yaptırmak çok önemlidir. İşinin uzmanı kişiler ile çalışmak her zaman önem arz etmektedir.

Kurumsal taşımacılık sektörü tamamen güven ve titizlik ile yürütülen bir sektördür 

Kurumsal taşımacılık hizmetlerinde göstermiş olduğu müthiş başarısı ile her zaman ön planda olmayı başaran firmamız Şehirlerarası kurumsal taşımacılık ile sizde ofisinizi güvenle taşıyabilirsiniz.

 

Profesyonel ekibimizle Istanbul evden eve nakliyat sektöründe lideriz.

 

Kurumsal taşımacılık hizmetleri öncesinde ücretsiz eksperimiz kurumunuzu inceler ve taşınma programı hazırlar. Alanında uzman Kurumsal taşımacılık sektörü tamamen güven ve titizlik ile yürütülen bir sektördürpersonellerimiz ve son model kapalı çelik kasa nakliye araçlarımızla her türlü hastane, devlet kurumu, valilik binaları, okul vb. alanların taşımacılığı kusursuzca yapmaktayız.

Kurumsal eşya taşımacılık çözümlerinde tüm eşyalarınız özenle demonte ve montaj işlemi yapılır. Taşınan eşyalar yeni kuruma getirildiğinde deneyimli personellerimiz tarafından kurumları yaparak yeni çalışma alanında işlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Kurumsal taşımacılık sektörü tamamen güven ve titizlik ile yürütülen bir sektördür 

Kurumsal taşımacılık nedir ?

(1) Kurumsal taşımacılık; Kamu ve Özel organizasyonların biryerden başka bir yere taşınmasına verilen isimdir. Kurumsal taşımacılık; Evden eve yada Parça taşımacılığı gibi işlemlerden farklı olarak Nakliyat işleminin büyüklüğüne göre belirlenen denetmen yada denetmen heyeti gözetiminde gerçekleştirilen bir işlemdir.

Nakliyesi gerçekleşecek organizasyona ait olan ve kötü niyetli kimselerin eline geçmemesi gereken bilgilerin güvenliği mühimdir, bu anlamda gözetmen yada gözetmen heyetine Kurumsal taşımacılık işleminde büyük görevler düşmektedir. Özellikle Sağlık, Hukuk, Eğitim, Banka gibi organizasyonlar; Kamu yerleşkesine paralel oluşlarından ötürü belirli aralıklarla Kurumsal taşımacılık hizmetine ihtiyaç duyabilmektedirler, Kurumsal taşımacılık ihtiyacı Nakliyat sektörü tarafından karşılanmaktadır.

(2) Kurumsal taşımacılık; İki gruba ayrılmaktadır, ilki Kamu kurumlarını kapsayan Kurumsal taşımacılık, diğeri Şirket, Ofis gibi kuruluşları içine alan Kurumsal taşımacılıktır.

Kamu kurumları için Kurumsal Taşımacılık Hizmeti'nde Kurum, Kurumsal Taşımacılık hizmetini Resmi gazetede 4 Mart 2009 çarşamba günü yayınlanarak yürürlüğe giren Hizmet Alımı İhaleleri Uygulama Yönetmeliği rehberliğinde talep etmekle yükümlüdür. Bakınız HİZMET ALIMI İHALELERİ UYGULAMA YÖNETMELİĞİ.

Şirket, Ofis gibi Kuruluşlar için Kurumsal Taşımacılık Hizmeti, Kuruluş, Tüzüğünde belirlenen şartlara, bağlı olduğu oda, Dernek yada diğer organizasyonların mevzuatlarına göre gerçekleşmektedir. Çoğu Kurumsal yapıya sahip kuruluş, HİZMET ALIMI İHALELERİ UYGULAMA YÖNETMELİĞİ 'nden şifayen faydalanmakta olup bu kriterler sayesinde güvenli ve verimli hizmet alımları gerçekleştirmektedir.