Garanti Nakliyat Hastane Taşımacılığı

Garanti Nakliyat Hastane Taşımacılığı

Ülkemizin en önemli hizmet kuruluşlarından biri olan hastanelerin taşıma işlemleri sıksık görülen bir durum değildir.Garanti Nakliyat Hastane Taşımacılığı Fakat ülkemizin sGaranti Nakliyat Hastane Taşımacılığıon zamanlarda gelişmesi ve bu gelişmelerin yeni yerler açılmasına illerde bulunan hastanelerin iyileştirilmesi veya yenilenmesinden dolayı taşımacılık hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Sektöründe profesyonel olan nakliyat şirketleri de bu alanda yapmış oldukları taşımacılık hizmetleri ile hastane taşıma hizmetlerinde kendilerini geliştirmektedir.


Hastaneler her ülkenin en önemli ve hayati alanlarıdır. Hastaneler toplumsal önemleri açısından ve içerisinde barındırdığı demirbaş malzemelerinden dolayı Nakliyat sektörü içinde büyük bir öneme sahiptir.

 

Hastane Taşımacılığı hizmetinden en önemli ve hayati önem Hijyendir. Hastaneler hastalıkların ve enfeksiyonların kol gezdiği bir alandır. Tıbbi cihazların hijyen standartlarında taşınması olmazsa olmaz bir konudur. İstanbul Garanti Nakliyat firması olarak bizler tüm gerekli tedbirleri almaktayız. Yurt dışından ithal ettiğimiz dezenfekte edilmiş özel ambalaj malzemeleri Garanti Nakliyat Hastane Taşımacılığıkullanmaktayız.


Hastane Taşımacılığı çalışmalarımıza başlamadan önce ön inceleme ve keşif amaçlı Expertiz arkadaşımızı göndermekteyiz. Gerekli incelemeleri yaptıktan sonra hastane yetkilisi ile birlikte bir taşıma planı çıkarılır. Hangi birim ve bölümlerin önce taşınacağı, Ameliyathane, Doktor Poliklinikleri ve İdari büroların taşınma sıralaması ve aciliyeti belirlenir. Ardından taşıma için gerekli Nakliyat Araçlarımızdan taşımaya uygun olanlar kararlaştırılır. Boyut olarak farklı Nakliyat araçlarımız mevcuttur. Aynı şekilde Nakliyat ekibimizin sayısı ve Taşınma tarihi de kararlaştırıldıktan sonra süreç başlatılır.


Hastane taşımacılığında en önemli husus kullanılacak ambalaj malzemelerinin temiz şartlarda olmasıdır. Bu neden hastane eşyaları özel olarak kullanmış olduğumuz paketleme malzemeleriyle sarılır ve taşınma işlemine başlanır. Ayrıca hastane gibi büyük mekanların taşınmasında, eksperlerimiz önceden taşınılacak eşyaları görerek bir ön rapor hazırlamaktadır.Garanti Nakliyat Hastane Taşımacılığı


Olası bir hasar durumunda ise banka ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır. Özel araçlarımızla paketleme ve ambalajlama işlemleri tamamlandıktan sonra eşyalarınız titiz ve güvenli bir şekilde yerine teslim edilir.


 

Hastane taşıma herhangi bir nakliyat firmasının yapabileceği bir iş değildir. Nakliyat firmasının gerekli alt yapısı ve ekipmanları açısından donanımlı olması şarttır. Garanti Nakliyat firması gibi deneyimli, uzman bir nakliyat firması ile çalışmanızda yarar var. Garanti Nakliyat olarak bizler bu güne kadar bir çok Hastane, poliklinik, sağlık ocağı ve devlet hastanesinin taşımacılığını yaptık. Tüm Nakliyat işlemlerinin ardından iş teslim belgelerimiz bulunmaktadır. Garanti Nakliyat Hastane Taşımacılığı

Hastane Taşımacılığı hizmetini en uygun fiyat ve Profesyonel bir ekiple almak için siz değerli müşterilerimizi İstanbul Garanti Nakliyat Hastane Taşımacılığıranti Nakliyat büromuza bekleriz.

%100 Güvenli Nakliyat hizmeti.

%100 Müşteri memnuniyeti.

Garantili Hastane Taşımacılığı