Garanti Nakliyat Fabrika Taşımacılık

Nakliyat Fabrika Taşımacılık Genel Bilgiler

Fabrika taşıma taşımacılık şehiriçi şehirlerarası fabrikadan fabrikaya nakliyat nakliye hizmeti yapılır. Fabrika taşıma hizmeti sunan Garanti taşımacılık firmamız yılların engin deneyimini şehiriçi, şehirlerarası fabrika nakliyat hizmetlerinde göstermektedir.

Nakliyat Fabrika Taşımacılık

Şehiriçi, şehirlerarası fabrika taşımacılık hizmeti fabrika eşyasının önceden tespiti yapılarak eşyaların detayı hakkında bilgi edinilir, fabrika taşımacılık hizmet sunulur fabrika nakliye inceleme raporu doğrultusunda fabrika nakliyesi yapılır, yapılan fabrika nakliye hizmet çerçevesinde fabrika nakliye hizmeti başlar .

Fabrikaten fabrikaya taşıma öncesi masalar, dolaplar, bilgisayarlar, dosya, klasörler numaralandırılarak paketlenir fabrika eşyası özel tasarım fabrika taşıma aracına yüklenerek fabrikaten fabrikae yerleştirme karmaşası önlenmiş olur. Nakliyat Fabrika Taşımacılık Fabrika nakliyesi öncesi mobilyaların (masa, dolap, koltuk, vb.) fabrika eşyalarının taşınma esnasında zarar görmemesi için hava baloncuklu naylonlarla ambalajlanması, köşelerine koruyucular yerleştirilmesi işlemleri yapılır.

-Fabrika nakliyat hizmeti fabrikainizdeki bilgisayar, fotokopi, faks, vb. elektronik eşyalar ayrı ayrı özel ambalajlama sistemiyle sarılır.


Fabrikaten fabrikae taşınan fabrika eşyalarınız yeni fabrikainizde numarasına göre sizlerin istediğiniz şekilde fabrika taşıma elemanlarımız fabrika eşyalarını yerleştirilir şehirNakliyat Fabrika Taşımacılıkiçi, şehirlerarası fabrika nakliyat taşıma hizmeti tamamlanır.

Deneyimli ve uzman kadromuz ile firmamız fabrikanıza ait tüm malzeme , ürün , makina ve her türlü maddi varlıklarınızın taşıma hizmetini sağlıyoruz. Fabrikanızda yer alan tüm eşyalarınızın ve makinalarınızın bulunmuş olduğunuz yerden diğer yere sorunsuz bir şekilde ve hasarsız bir şekilde taşınmasını sağlamak için Garanti Nakliyat’ın size bir telefon uzaklıkta olduğunuzu belirtmek isteriz.

Tüm firmalar taşınma sırasında oluşabilecek iş gücü kaybını en aza indirgemek isterler. Garanti Nakliyat olarakNakliyat Fabrika Taşımacılık bu konuda en üst seviyede çalışma yaparak hem maddi hem manevi bütün iş kaybınızın en aza indirilmesini sağlarız. Fabrika taşımacılığında iş kaybını en aza indirmek için dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır.

Bunların içinde en önemlisi taşıma yapılacak günün iyi belirlenmesidir. Örneğin , cumartesi günü saat 16.00’e kadar mesai yapan bir fabrikanın mesai bitiminde hemen taşıma işlemi başlattığı zaman pazar günü yeni fabrikaya taşıma işlemleri tamamlanmış olur ve pazartesi sabahına kadar yeni yerin faaliyete başlatması sağlanır hiç iş kaybı yaşanmaz. Fabrika taşıNakliyat Fabrika Taşımacılıkmacılığında malzemelerin ağırlığına ve kapladığı alana göre araç ve personel temini çok önemlidir. Yeni fabrikanın faaliyete başlayabilmesi için zaman sorununu ortadan kaldırmak adına gerekli personel ve aracın iyi belirlenmesi gerekir.


Demonte ve Montaj

Demonte, evinizde veya işyerinizde bulunan eşyalarınızın, taşımanın getireceği hasar riskinin en aza indirilebilmesi için paketlenmesi ve ambalajlanması amacıyla bölümlerine ayrılması ve montaj ise, taşındıkları yerde demonte edilerek paketlenmiş bu eşyaların ambalajlarının sökülerek doğru şekilde yeniden birleştirilmesi işlemidir.


Ambalaj Seçimi ve Paketleme

Paketlemede, kalitesini yüksek tutulan ve sağlam materyale sahip balonlu naylonlar, oluklu mukavva koliler, özel üretim ahşap askılı dolaplar, ambalaj poşet ve kağıtları, şişme ve dolgu malzemeleri vb. malzemeler kullanılır. Web sitemizde yer alan firmalar, paketleme ekiplerinin eğitim ve uzmanlıklarına ciddi oranda önem vermeleri suretiyle, Asansörlü Taşımacılıkbu alanda herhangi bir eksik nokta bırakılmamaktadır.Nakliyat Fabrika Taşımacılık


Fabrika taşımacılığı Türkiye ‘de bir çok evden eve nakliyat firmasını aşan bir nakliye hizmetidir. Bu nedenle Garanti Nakliyat’ı tercih ederseniz sorunsuz bir taşıma hizmetinin keyfini yaşarsınız. İş kaybınız ve taşıma maliyetleriniz en az seviyelere düşmüş olacaktır.

Web sitemizde yer alan firmalar, paketleme ekiplerinin eğitim ve uzmanlıklarına ciddi oranda önem vermeleri suretiyle, Nakliyat Fabrika Taşımacılıkbu alanda herhangi bir eksik nokta bırakılmamaktadır.


Fabrika Taşımacılığı Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli

– Tüm makinalar balonlu ambalajlar ile paketlenmeli ve bu şekilde taşınmalıdır.

– Fabrikada bulunan ofis bölümünde ki mobilya , bilgisayar , çelik kasa zarar görmemeleri için özen gösterilerek ambalajlanmalı ve farklı bir araç ile taşınmalıdır.

– Fabrikanızda üretilen ürünler ve üretimde kullanılan malzemeler ambaljlanmış bir şekilde farklı araçlar ile taşınmalıdır.