Garanti Nakliyat Banka Taşımacılığı

Garanti Nakliyat Banka Taşımacılığıı

Banka nakliyesi konusu çok önem arz eden bir husustur. Yüksek oranda güvenlik gerektiren kuruluşların taşımacılığı sırasında bu Garanti Nakliyat Banka Taşımacılığıkuruluşların menfaatlerini göz Garanti Nakliyat Banka Taşımacılığıönünde bulundurmak şarttır. Banka malzemelerinin kapsamlı bir sigorta altına alınması gerekmektedir. Firmamız bu olayı da seve seve üstlenir.


Hasar veya kayıp söz konusu olmaması için tüm kötü ihtimalleri düşünen Garanti Nakliyat, her an her şey olabilir düşüncesiyle yaşanabilecek olumsuzluklar yada oluşabilecek hasarlar için sigorta sistemini hayata geçirmeyi kendine kural saymıştır. Sigorta sistemi için önceden anlaşılmış olan acente, en kötü ihtimalle oluşabilecek hasar veya kayıp anında taşımacılığı yapılan banka ile birebir olarak görüştürülür.

 

Banka taşımacılığı için; öncelikle bir expertiz eleman gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Daha sonra iki eleman ile gelerek etüt çalışması yapılır. Etüt çalışması beğenilirse anlaşma sağlanır ve sözleşme yapılarak taşıma kağıt üzerine dökülür.Garanti Nakliyat Banka Taşımacılığı


Taşıma günü banka görevlileri elemanlara değil direkt olarak Garanti Nakliyat'ın formeni ile muhataptır.

Bilgisayar ve buna benzer cihazlar avrupadan ithal pet graft kağıtlara sarılıp kolilere konur. Çelik kasa ve bankamatikler ise liftli araçlar vasıtası ile taşınır. Hep gelecekteki olumlu yada olumsuz olayları düşünerek geniş kapsamlı sigorta yapmaktadır. Sigorta poliçesi taşıma günü banka görevlisine formen tarafından verilecektir.

Olası bir hasar durumunda ise banka ile değil direkt olarak sigorta acentası ile muhataptır. Özel araçlarımızla paketleme ve ambalajlama işlemleri tamamlandıktan sonra eşyalarınız titiz ve güvenli bir şekilde yerine teslim edilir.

 

Banka Taşımacılığı hizmetinde dikkat edilmesi gerekenler Garanti Nakliyat Banka Taşımacılığı

– Tüm Banka ATM’leri özenle sökülüp taşınmaktadır.

– Banka Şubesindeki bütün bilgisayar ve bağlı aparatları teknik görevlimiz tarafından paketlenmelidir.

– Banka görevlilerinin kullanılan masa ve gereçler kontrol edilerek paketlenmelidir.

– Bankada kullanılan para sayma makinaları ve para kasaları özel ambalajlanarak paketlenmelidir.

– Bankada kullanılan dolaplar boşaltılıp paketlenmeli, çok büyük ise bölümlere ayrılarak taşınmalıdır.

– Banka şubelerinde kullanılan demirbaş eşyalar dikkatlice ambalajlanmalıdır.

– Banka Şubesinin büyüklüğüne farklı ebatlarda araç kullanılabilir.

Gerek duyulması halinde Banka Taşımacılığı personel sayısı değiştirilebilir ve araç sayısı da arttırılabilir.

%100 Güvenli Nakliyat hizmeti.

%100 Müşteri memnuniyeti.

Garantili Banka Taşımacılığı