Garanti Nakliyat Askılı Tekstil Taşımacılığı

Garanti Nakliyat Askılı Tekstil Taşımacılığı

Ürünler eski standartlarda olduğu gibi kolilerde değil, özel yapım ve Avrupa standartlarında olan sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır. Alıcı adresine de alındığı gibi Garanti Nakliyat Askılı Tekstil Taşımacılığıteslim edilir. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınabilir. Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşır.


Tekstil ile ilgili her türlü gönderinizi; Askılı taşımacılık şehir içi, askılı taşımacılık şehirlerarası yapabilirsiniz. Araç cinsi ve km' ye göre yapacağınız ödemelerle gönderileriniz tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaşır.

 

Askılı tekstil taşımacılığında müşterilerimizin beklentilerini karşılamaktayız. Kapalı kasa araçlarımız ve deneyimli perGaranti Nakliyat Askılı Tekstil Taşımacılığısonellerimiz ile taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Askılı Tekstil Ürünler istenilirse askılı kolilerde istenilirse özel tasarlanmış Standartlara uygun sonsuz delikli sistemli araçlarımızla taşınmaktadır.

Garanti Nakliyat Askılı Tekstil Taşımacılığı

Tekstil ürünleri yeni adresine de alındığı gibi teslim ediliyoruz. Özel ve toz geçirmez bölmeler sayesinde askılı taşımacılığın yanında kolilerinizde taşınıyor. Pantolon, ceketler, etekler vb. aklınıza gelebilecek bütün her şey kırışmadan, düzenli olarak tam zamanında yerine ulaşıyor.

Firmamız olarak Askılı Tekstil ile ilgili her türlü taşımacılık işlemlerinizi; şehir içi veya şehirler arası taşımacılık yaptırabilirsiniz.Kapalı kasa araçlarımız ile gönderileriniz tam zamanında, tam istediğiniz gibi yerine ulaşır. Sizde bu hizmeti Serhat Nakliyat’ tan almanın rahatlığını yaşayabilirsiniz. Eğer diğer tekstil firmalarının rahatlığını sizde yaşamak istiyorsanız firmamızı arayabilirsiniz.

Nakliye araçlarımız her ölçüde giysilerinizin taşınmasını sağlamak için ayarlanabilir tek raylı giysi raf sistemi ile donatılır.

 

Askılı Tekstil Taşımacılığı Hizmetlerimiz Garanti Nakliyat Askılı Tekstil Taşımacılığı

•16, 24, 39, 48, 100 m³ boyutlarındaki, özel donanımlı araçlarımızla, askılı ve kolili tekstil ürünlerinin direkt olarak mağaza veya depolara teslimat.

•Etiketleme ve paketleme.

•Personel temini.

•Numunelerin gönderilmesi.

•Düzenli bilgi akışı.