Garanti Nakliyat Asansörlü Taşımacılık

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hakkında Genel Bilgiler

Asansörlü TaşımacılıkEvden Eve Nakliyat ihtiyaçlarında son dönemde oldukça yaygın olaran tercih edilen bir unsur da hiç şüphesiz Asansörlü Nakliyat hizmetidir. Yüksek katlı binalarda asansör kullanımı, taşıma esnasında yükleme ve boşaltma işlemlerinde eşyaların zarar görme ihtimalini azaltan en önemli unsurdur. Bina asansörü bulunmuyor veya yönetim tarafından kullanımına izin verilmiyorsa, dışarıdan asansör kurulumu gerekmektedir. Bu işlem, asla küçümsenmemesi gereken, eşya güvenliği açısından son derece önemli bir işlemdir. Asansör kullanımının nakliye firmasınca veya eşya sahibi tarafından kulak arkası edilmesi, eşyaların yükleme ve boşaltma sırasında zarar görme olasılığını oldukça üst seviyelere çıkaracak ve büyük ihtimalle sonuç itibariyle eşya sahibine mağduriyet verecektir. Bu noktada sitemizde yer alan evden eve nakliyat firmaları, güçlü kurumsal altyapılarıyla, temsilcilikleri ve üyeleriyle, deneyimli, uzman ve eğitimli kadrolarıyla ve sistemli bir organizasyonla hizmet vermekte ve müşterilerinin sonuç itibariyle her hangi bir sorun yaşamamış olması için gerekli tüm tedbirleri önceden ve işlemler sırasında almak suretiyle memnuniyet ve referanslarını sağlamaktadır .

 

Asansörlü TaşımacılıkAsansörlü Nakliyat'ın tercih edilme sebepleri.

- Taşınma esnasında merdivenlerde ve bina koridorlarında sürtünme vb. nedenlerle eşyaların zarar görmesine fırsat vermemek

- Yük asansörü olmayan binalarda özellikle yüksek katlarda eşyanın yüklenme zamanını kısaltmak suretiyle, taşınma işleminde zaman tasarrufu sağlamak.

- Yükleme ve boşaltma işlemleri sırasında eşyalarda hasar oluşma ihtimalinin önlenmesi.

- Bina sakinlerine herhangi bir rahatsızlık vermeden eşyaların yükleme ve boşaltma işlemlerini sonuçlandırmak.

- Büyük hacimli eşyaların taşındığı ve taşınacağı yere giriş ve çıkışlarında oluşabilecek sıkıntıları ortadan kaldırmak ve hasar almalarını önlemek.

- Burada yer alan maddeler gibi daha pek çok sebebin getirdiği aynı sonuç itibariyle asansörlü nakliyat, eşyaların taşınmasında verimli, stressiz, hızlı ve güvenli bir nakliye işlemi sağlamamaktadır. Bu konsol ile asansör yukarı kaldırılır ve balkonunuzun olduğu katta durdurulur. Daha sonra eşyanızı paketleye Asansörlü Taşımacılıkn çalışma arkadaşlarımız sağlam, sargılı ve asansöre bağlı bir hale getirdikten sonra konsolu kullanan arkadaşımız yavaşça aşağı indirerek aşağıdaki çalışma arkadaşlarımızın kamyonete yüklemesini sağlar. Bu doğrultuda gerekli gördüğünüz eşyalarınız taşınır. Asansörlü Nakliyat bu şekilde yapılıyor. Anlattıklarımızın dışında asansörlü nakliyat ile ilgili aklınıza takılan tüm sAsansörlü Taşımacılıkorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz ve gerekli bilgileri alabilirsiniz .


Demonte ve Montaj

Demonte, evinizde veya işyerinizde bulunan eşyalarınızın, taşımanın getireceği hasar riskinin en aza indirilebilmesi için paketlenmesi ve ambalajlanması amacıyla bölümlerine ayrılması ve montaj ise, taşındıkları yerde demonte edilerek paketlenmiş bu eşyaların ambalajlarının sökülerek doğru şekilde yeniden birleştirilmesi işlemidir.


Ambalaj Seçimi ve Paketleme

Paketlemede, kalitesini yüksek tutulan ve sağlam materyale sahip balonlu naylonlar, oluklu mukavva koliler, özel üretim ahşap askılı dolaplar, ambalaj poşet ve kağıtları, şişme ve dolgu malzemeleri vb. malzemeler kullanılır. Web sitemizde yer alan firmalar, paketleme ekiplerinin eğitim ve uzmanlıklarına ciddi oranda önem vermeleri suretiyle, Asansörlü Taşımacılıkbu alanda herhangi bir eksik nokta bırakılmamaktadır.

Asansörlü Taşımacılık

Eşya Yerleştirme

Taşındığınız adreste, nakliye işlemleri sonrası, eşyalarınızın montaj işlemleri ve beyaz eşyalarınızın bağlantılarının yapılması akabinde, talebiniz doğrultusunda bayan personeller tarafından eşyalarınızın yerleştirme işlemi yapılmaktadır.


Evden Eve Nakliyat Hizmet Paketleri

Evden eve nakliyat hizmetlerinde müşterilerinin taleplerine göre şekillenen paket sistemleri, firmaların her ihtiyaca cevap verebildiği seçeneklerde uzmanlaşabilmelerini sağladığı gibi ekonomik tercihleri ön planda olan müşterilerin de kurumsal yapıları sağlam bu firmaların kaliteli hizmet anlayışından faydalanabilmelerine imkan verebilmektedir.